Click and Grow Smart Garden 3 mini domáca záhradka + 3ks kapsúl so semienkami bazalky, BIELA

Akcia -10%
91 bodov do vernostného systému
Cena
91,80 €

Pôvodná cena
102 €

Ušetríte
10% (10,20 €)

Výrobca
Click & Grow

Kód produktu
P00019

ks

Click and Grow je elegantný, šikovný a hlavne bezstarostný kvetináč , ktorý prinesie do Vášho bytu neopakovateľný „zelený ostrovček“ čerstvých byliniek alebo zeleniny. viac

Click and Grow je elegantný, šikovný a hlavne bezstarostný kvetináč , ktorý prinesie do Vášho bytu neopakovateľný „zelený ostrovček“ čerstvých byliniek alebo zeleniny. Vďaka tomuto dizajnovému a šikovnému kvetináču môžete vypestovať bylinky alebo zeleninu priamo v kuchyni alebo v izbe bez predchádzajúcich vedomostí a pestovateľských skúseností. Inšpiráciou z NASA bolo vytvorené riešenie pre pestovanie rastlín, kedy korene rastlín sú zásobované optimálnym množstvom vody, kyslíka a živín po celý čas . Použitá nanotechnológia pôdy dáva rastlinám správne množstvo vody, kyslíka a živín po celú dobu vegetácie. Použité LED osvetlenie s integrovaným časovým spínačom spolu s nano pôdou zaisťujú optimálny rast rastlín a robia tak vlastne všetku prácu za Vás. Rastliny neobsahujú žiadne geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny, alebo iné podozrivé látky. Inteligentný Click and Grow kvetináč je dodávaný s tromi kazetami pre pestovanie bazalky . A až príde čas a „zožnete“ Vašu úrodu, potom stačí len dokúpiť nové múdre semienka v náhradných kazetách napr. mäty piepornej, mini paradajok alebo petržlenu. Navyše môžete aj experimentovať s vlastnými semienkami a zasadiť ich dokaziet so substrátom pre vlastné semienka. Sada obsahuje LED svetlo, chytré kazety so semienkami rastlín a kvetináč, ktorý automaticky reguluje hladinu vody . Pestovanie je skutočne veľmi jednoduché. Stačí len vložiť kazety so semienkami, naplniť vodnú nádrž a pripojiť Click and Grow pomocou adaptéra do zásuvky 220V. Za 2–4 týždne už uvidíte rastlinné klíčky a nasledujúce 2 – 4 mesiace nasleduje plný rast Vašich byliniek alebo zeleniny. Pre lepšie výsledky a ďalšie informácie je navyše pripravená aplikácia, ktorú možno stiahnuť Click & Grow pre Android alebo Click and Grow pre iOS. Jednoducho, Click and Grow je vhodným darčekom, ktorým potešíte svoju rodinu alebo priateľov.

Vlastnosti:

  • Elegantný, šikovný a hlavne bezstarostný kvetináč.
  • Nano-technológia pôdy dáva rastlinám správne množstvo vody, kyslíka a živín po celú dobu vegetácie.
  • Rastliny neobsahujú žiadne geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny, alebo iné podozrivé látky.

Odporúčame pozrieť ucelenú ponuku Click & Grow: 

Kompletnú ponuku Click and Grow semienok nájdete tu.

Kompletnú ponuku Click and Grow kvetináčov nájdete tu.

Odporúčanie: Pre lepšie pestovateľské výsledky a čo najdlhšiu dobu vegetácie rastlín, odporúčame žať bylinky či plody postupne podľa dozrievania alebo potreby.

Parametre
Farba Biela
Počet sadeníc 3